ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ

youth hacked to death by an unidentified bike

ଦିନ ଦ୍ୱିପହରରେ ହାଣିଦେଲେ ଯୁବକଙ୍କୁ। ଏହି ଭଳି ଅଭାବନୀୟ କାଣ୍ଡ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ବୋଲଗଡ ବ୍ଲକ ଗୋପାଳପୁର ନୂଆସାହିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଦୁବୃର୍ତ୍ତ । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହାଣିବା ପରେ ହତ୍ୟାକାରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ମୃତକ ଚିନ୍ମୟ ସାହୁ, ତାଙ୍କ ଗାଡି ଓ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହୃତ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିରହିଥିଲା । ଏହି ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବେଗୁନିଆ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ ପହଁଚି ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଅନୁଧ୍ୟାନ ଜାରି ରହିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଦିନ ୧୨ଟା ୩୦ରେ ନୂଆସାହିର ଚିନ୍ମୟ ସାହୁ କୌଣସି କାମରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଦୃରୁର୍ତ୍ତ ମାନେ । ମୃତ ଚିନ୍ମୟଙ୍କର ଆସନ୍ତା ୨୧ତାରିଖରେ ବାହାଘର ହେବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରକୃତ କାରଣ କଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତିରୁ ଚିନ୍ମୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଗାଁଲୋକେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କ ଘରେ ପଶି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିବାର ସୂଚନା ରହିଛି ।

Previous ଆରମ୍ଭ ହେଲା ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଯୋରନ୍ଦା ମେଳା
Next ୧୪୪ ଧାରା ଘେର ଭିତରେ ରହିବ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ସେଣ୍ଟର!

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *